Блок живлення B&R 0PS3200.01
Джерело живлення 24 В постійного струму, 3-фазний, 20 А, вхідна напруга 400–500 В змінного струму, широкий діапазон, встановлення на монтажну рейку.
Вхід
Номінальна вхідна напруга 2/3 x 400–500 В змінного струму
Вхідна напруга 3x 320–575 В змінного струму, 45–65 Гц
2x 360–575 В змінного струму, 45–65 Гц
Вхідний струм 3x 1,1 А (400 В змінного струму)
3x 0,8 А (480 В змінного струму)
Обмеження пускового струму <15 А
I 2т 0,5 А 2с
обхідний шлях при відключенні електроенергії >17 мс (400 В змінного струму)
>20 мс (480 В змінного струму)
Час увімкнення <1 с (типове значення)
Коефіцієнт потужності (cos φ) 0,67
Струм витоку на ПЕ <3,5 мА
Захисний ланцюг Захист від короткочасних стрибків напруги за допомогою варистора
Необхідний лінійний запобіжник для захисту пристроїв та ліній електропередач. 2/3 х 6 А (характеристика B)
2/3 х 10 А (характеристика B)
2/3 х 16 А (характеристика B)
Вихід
Номінальна напруга 24 В постійного струму ±1%
Вихідна потужність 480 Вт
Діапазон налаштування вихідної напруги 22,5–29,5 В постійного струму
Вихідний струм
від -25 до 55°C 20.0 А
>55°C Зниження характеристик: 2,5% на °C
Обмеження струму Приблизно 25 А
Відхилення контролю <1% (зміна статичного навантаження від 10 до 90%)
<2% (зміна динамічного навантаження від 10 до 90%)
<0,1% (зміна вхідної напруги ±10%)
Час підйому <2 мс (U OUT (10-90%))
Залишкова пульсація <10 мВ СС
Перемикання піків <50 мВ СС
Стан: б/в, робочий
Відправка по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта або самовивіз. Перед відправкою все обладнання проходить комплексну перевірку нашими фахівцями. Допомога з налаштування обладнання, за потреби.
Також у нас Ви завжди знайдете частотні перетворювачі, сервоприводи, панелі оператора різних торгових марок: Lenze, Siemens, Schneider, Bosch, KEB, SEW, B&R та ін.
Чому варто купувати саме у нас? Ми не просто продаємо частотники та інше електрообладнання, а ще й закриваємо питання обслуговування, так як займеємося ремонтом.
Для звязку: менеджер Дар'я +380 (099) 455-51-33 (вайбер,телеграм, ватсап)
пошта technique.zp@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B&R |
| Країна виробник | Австрія |
| Кількість фаз | 3 |
| Мінімальна вхідна напруга | 320 В |
| Максимальна вхідна напруга | 500 В |
| Вихідний струм, не більше | 20 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 480 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Стан | Вживані |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип | Промисловий |
- Ціна: 41 080 ₴




