Блок живлення Siemens SITOP PSU8200S 6EP3334-8SB00-0AY0
Стан вживаний, робочий.
Відправка по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта або самовивіз. Перед відправкою все обладнання проходить комплексну перевірку нашими фахівцями. Допомога з налаштування обладнання, за потреби.
Також у нас Ви завжди знайдете частотні перетворювачі, сервоприводи, панелі оператора різних торгових марок: Lenze, Siemens, Schneider, Bosch, KEB, SEW, B&R та ін.
Чому варто купувати саме у нас? Ми не просто продаємо частотники та інше електрообладнання, а ще й закриваємо питання обслуговування, так як займеємося ремонтом.
Для звязку: менеджер Дар'я +380 (099) 455-51-33 (вайбер,телеграм, ватсап)
пошта technique.zp@gmail.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Румунія |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 230 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Стан | Вживані |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип | Промисловий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 520 ₴




