Softlink SM321 6ES7 321-1BL00 (S7-300 compatible)
Основні характеристики:
32 цифрові входи (DI)
24 V DC сигнали
2 групи входів
гальванічна ізоляція
підключення через 40-pin фронтальний конектор
Стан: б/в, робочий
Відправка по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта або самовивіз. Перед відправкою все обладнання проходить комплексну перевірку нашими фахівцями. Допомога з налаштування обладнання, за потреби.
Також у нас Ви завжди знайдете частотні перетворювачі, сервоприводи, панелі оператора різних торгових марок: Lenze, Siemens, Schneider, Bosch, KEB, SEW, B&R та ін.
Чому варто купувати саме у нас? Ми не просто продаємо частотники та інше електрообладнання, а ще й закриваємо питання обслуговування, так як займеємося ремонтом.
Для звязку: менеджер Дар'я +380 (099) 455-51-33 (вайбер,телеграм, ватсап)
пошта technique.zp@gmail.com
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V. I. P. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип | Модуль |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість входів | 32 |
- Ціна: 4 050 ₴


