Softlink SM332 332-5HD01 – аналоговий вихідний модуль (S7-300 compatible)
Основні характеристики:
Кількість виходів: 4 аналогові канали
Розрядність: 12 bit (інколи 11+sign)
Тип сигналів:
0–10 V
±10 V
0/4–20 mA
±20 mA
Живлення: 24 V DC
Ізоляція: оптична між каналами та шиною
Функції:
формування аналогових сигналів керування:
частотники (speed reference)
клапани (proportional valves)
регулятори тиску
сервосистеми (як задавальний сигнал)
перетворення цифрового значення PLC у фізичний сигнал
Працює в системах:
S7-300
VIPA 300V
Softlink CPU
повний аналог Siemens SM332 6ES7332-5HD01-0AB0
Стан: б/в, робочий
Відправка по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта або самовивіз. Перед відправкою все обладнання проходить комплексну перевірку нашими фахівцями. Допомога з налаштування обладнання, за потреби.
Також у нас Ви завжди знайдете частотні перетворювачі, сервоприводи, панелі оператора різних торгових марок: Lenze, Siemens, Schneider, Bosch, KEB, SEW, B&R та ін.
Чому варто купувати саме у нас? Ми не просто продаємо частотники та інше електрообладнання, а ще й закриваємо питання обслуговування, так як займеємося ремонтом.
Для звязку: менеджер Дар'я +380 (099) 455-51-33 (вайбер,телеграм, ватсап)
пошта technique.zp@gmail.com
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V. I. P. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип | Модуль |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість виходів | 4 |
- Ціна: 5 200 ₴



Відправка з 03 червня 2026